O nas

Babska Autoszkoła jest INNA niż wszystkie, bo "BABSKA".

To "babska" oznacza , iż instruktorami w naszej szkole są KOBIETY (w zdecydowanej większości). To jest nasz atut.
Nasze super cierpliwe instruktorki krok po kroku wprowadzą Cię we wszystkie zagadnienia związane z nauką jazdy samochodem. Sprawią ,że będziesz czuł się bezpiecznie za kierownicą i nauczą Cię tworzenia tego bezpieczeństwa na drodze. Nauczą Cię również rozumieć ruch drogowy tak, abyś zawsze mógł się w nim odnaleźć we właściwym miejscu. Dla nas nie ma "głupich pytań". Im więcej pytań kursant zadaje, tym lepiej, bo to oznacza, że myśli i stara się zrozumieć.

Mamy bardzo bogate doświadczenie, w opiece nad Kursantami, którzy posiadają prawo jazdy, ale z różnych powodów (najczęściej lęków) nie korzystają z niego i nie jeżdżą, mimo, że bardzo by chciały lub potrzebują.
Jeśli jesteś właśnie taką osobą, to wiedz, że 30% naszych Kursantów to osoby właśnie takie, jak Ty. Pomogliśmy im w oswojeniu się z samochodem, uwierzenia na nowo w swoje możliwości. Naszą misją jest takie zaopiekowanie się Kursantem, aby poczuł się w ruchu drogowym, jak pełnoprawny jego uczestnik. Rozumiemy Twoje lęki istrach, ale uwierz, takich osób są tysiące i są właśnie naszymi Klientami. Wiemy, jak Ci pomóc

Nauka jazdy dla Pań ... i nie tylko

Traktowanie każdego Kursanta w sposób szczególny i kulturalny to dla nas zadanie numer 1.
Wiemy z doświadczenia, jak bardzo stresująca bywa dla Kursanta pierwsza godzina jazdy. Rozumiemy to doskonale, toteż staramy się bardzo w jak najłagodniejszy sposób przeprowadzić każdą osobę przez tę lekcję.

Naszym atutem jest również to, że szkolimy tylko na samochodach należących do szkoły, stąd mamy pełną kontrolę nad pracą instruktorów. Jesteśmy w ten sposób w stanie całkowicie wyeliminować różnego rodzaju nadużycia, których dopuszczają się niektórzy instruktorzy, jeżdżący swoimi pojazdami. Kilka lat doświadczeń sprawiły, że w tym momencie mamy pewność, iż dla dobra kursantów właśnie ta forma organizacji szkolenia, jest najodpowiedniejsza.

JESTEŚ WYJĄTKOWY - TRAFIŁEŚ DO WYJĄTKOWEJ SZKOŁY.

Chcesz jeździć samochodem, ale nauka trochę Cię przeraża?

Nie stresuj się!
Nasza szkoła da Ci to, czego szukasz, czyli profesjonalne szkolenie w przemiłej atmosferze

PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE, KULTURA